Ania i Paweł – to już rok!

Zaproszenie  od Ani i Pawła na uroczystą kolację dostaliśmy już dawno. Ale tak się składało, że ciągle coś nam nie pasowało, ciągle byliśmy zapracowani… aż wreszcie nadarzyła się wyśmienita okazja, żeby się spotkać – zbliżająca się rocznica ich ślubu. Tak, tak, to już prawie rok, bez kilku dni! Ania i Paweł ślubowali sobie dokładnie w ostatni dzień wakacji 2008, w niedzielę! 🙂 Było nam dzisiaj naprawdę bardzo, bardzo miło znów spotkać się z Wami, wysłuchać wzruszających i romantycznych historii o początkach Waszej miłości, romantycznych zaręczynach i księżowskiej gosposi. Naprawdę gorąco Wam dziękujemy za ten wieczór!

Poniżej kilka zdjęć – jedno z pięknego ślubu i cztery z sesji plenerowej, którą robiliśmy kila dni później.

3 Comment

 1. Jest klimat, pomysł i świetne wykonanie.

 2. bardzo fajnie, z chęcią bym zobaczył więcej 🙂

 3. Ania i Paweł says:

  Fantastycznie, że tak umiecie żyć dobrze z ludźmi, że praca z Wami – staje się przyjemnością dla Waszych klientów – po naszym przykładzie powiem, że to za przyczyną tego, że jesteście otwartymi, normalnymi i serdecznymi ludźmi – a do tego, robicie piękne zdjęcia. Słowa nie wyrażają naszej radości, jaką odczuliśmy oglądając wspólnie nasze zdjęcia ze ślubu i pleneru. Poza tym, każdy – kto na nie patrzy, jest nimi oczarowany. Nasze dzieci, na pewno też kiedyś będą oczarowane, Waszym kunsztem pracy i Naszym kunsztem prezencji na nich – tak myślę 🙂 Bajkowo, to moje ( Ania ) ulubione określenie tego, co widać na zdjęciach z pleneru – bo jak patrzę na te zdjęcia, to tak, jakbym patrzyła na jakieś postacie z bajki.
  Bardzo dziękujemy za to, że przysporzyliście nam tyle miłych chwil, które stale ożywają – a to już rok po Naszym Slubie :))))))

  Ania i Paweł

  p.s.
  i oczywiście – do miłego zobaczenia.

Dodaj komentarz