Sesja plenerowa w Wenecji – wedding session in Venice

Sesja ślubna w Wenecji. Do Wenecji pojechaliśmy na zaproszenie Kasi i Chrisa. Zapowiedź tej sesji była całkiem niedawno TUTAJ. A teraz główne danie… – zapraszamy!  40 zdjęć.

Wedding session in Venice, Italy.

17 Comment

 1. Dominik says:

  Świetny materiał! Super pomysł z imitacją rzeźby w ścianie i fajna obróbka szczególnie na fotce nr 31.

 2. Aga says:

  brawo,wszystkie super 🙂

 3. Artur says:

  Świetny materiał, a Panna Młoda jako rzeźba-rewelacja.

 4. Artur says:

  Jacku, gdybyś drugie zdjęcie podpisał Yervant to na pewno uwierzyłbym światowy poziom.

 5. co tu dużo mówić udało Wam się uchwycić Wenecki klimat, full romantic 🙂

 6. Ernest says:

  w całości materiał dobrze skomponowany, sporo w nim ciepłych emocji 🙂 świetnych strzałów nie brakuje, dla mnie najlepsze – 21, 31 “miszcz”

 7. […] Zdjęcia ślubne | Fotografia ślubna | Kraków | Agnieszka i Jacek Taranowie | Fotopracownia mój punk widzenia « fotografia ślubne, zdjęcia ślubne – w kraju i za granicą zdjęcia plenerowe, ślubne, sesja ślubna Kwiecień 23, 2010 Na pewno wiele razy zastanawialiście się, jakie miejsce wybrać, aby Wasza sesja ślubna plenerowa była udana i ciekawa. Tak naprawdę dobre zdjęcia ślubne plenerowe można zrobić właściwie wszędzie. Ale dla lepszego efektu warto czasami pokusić się o coś bardziej szalonego. Może jakaś egzotyczna sesja ślubna? A może wschodnie krańce Europy? Dlaczego nie ? Wszystko jest możliwe. Zupełnie niedawno mieliśmy okazję fotografować w dwóch, niezwykle romantycznych miejscach. Pierwsze to Paryż, a drugie to Wenecja. Tych miast nie trzeba przedstawiać. Oba znane są ze swojej urody i romantycznego klimatu. Nie na darmo zarówno jedno jak i drugie nazywa się miastem miłości. Jakie są wyniki tej pracy łatwo się przekonać. Wystarczy kliknąć w link prowadzący do naszych galerii: sesja ślubna w Paryżu oraz sesja plenerowa w Wenecji. […]

 8. Pięknie oddany klimat! Subtelnie i romantycznie 🙂

 9. Dobry materiał, gratuluje.

 10. Kasia i Chris says:

  Agnieszko i Jacku! Bardzo dziekujemy za swietna zabawe w Wenecji i piekna pamiatke w postaci zdjec. Poki co usilnie pracujemy nad wyborem zdjec do druku 🙂 a nie jest to latwe zadanie. Polecamy kazdej mlodej, czy starej parze taka sesje. Jest to niesamowite przezycie a dodatkowo pozostaja wspomnienia utrwalone na zawsze. Dziekujemy z calego serca!

  zawsze! D

 11. Zdjęcia nr 30 i 37 to moi faworyci !

 12. Wenecja, ale nie taka jaką zna się z widokówek i folderów. U Was jest to Wenecja romantyczna, klimatyczna, taka bardzie osobista niż popularna. A o to chyba w końcu chodzi 🙂 Dużo, dużo fajnych, ciekawych i oryginalnych klatek !!!

 13. MaryPop says:

  piekna sesja:D

 14. Świetna sesja! pięknie oddany klimat 🙂 i jaka piękna suknia Fabio Gritti 😛 Kasiu wyglądałaś pięknie!!

 15. Zdjęcia nr 23 i 34.
  Bajkowa aranżacja.
  Wielkie Gratulacje!!!!

 16. Tomek says:

  Po prostu rewelacja…!!!
  Świetny pomysł,ciekawa i odważna kompozycja…

Dodaj komentarz