Najlepsze zdjęcia ślubne w konkursie AG-WPJA

Kolejna miła niespodzianka! Dzisiaj rano dostaliśmy informacje z amerykańskiej organizacji AG-WPJA (Artistic Guild of The Wedding Photojournalism Association), że dwa nasze zdjęcia ślubne otrzymały wyróżnienie w kwartalnym konkursie tej organizacji. Zaznaczyć trzeba, że każdego kwartału na konkurs fotografii ślubnej nadsyłane są zdjęcia z całego świata. Kilkaset zdjęć w każdej kategorii! Znaleźć się wśród autorów pierwszej dwudziestki najlepszych zdjęć ślubnych na świecie to duże wyróżnienie. To samo zresztą dotyczy konkursów organizowanych przez podobną, również amerykańską organizację – ISPWP (o zdjęciach naszego autorstwa wyróżnionych w tamtym konkursie pisaliśmy w poprzednim poście, tutaj: Katarzyna i Piotr – ISPWP) Serdecznie gratulujemy też bardzo dobrych wyników innym, wyróżnionym koleżankom i kolegom z Polski. Fotograficzna reprezentacja znad Wisły znów nie zawiodła i zdjęcia polskich fotografów można znaleźć w pierwszej dwudziestce niemal w każdej kategorii.

A oto wyróżnione fotografie:

1. Kategoria “Przyjęcie weselne” – miejsce 7 – Zdjęcie pochodzi z przyjęcia weselnego Moniki i Darka (Folwark Zalesie, wesele).

najlepsze zdjęcia ślubne, the best wedding photo

2. Kategoria “Dzieci są dziećmi” – miejsce 15 – zdjęcie wykonane w czasie przyjęcia weselnego Anny i Kuby (tutaj ich niezapomniana sesja plenerowa na lotnisku)

najlepsze zdjęcia ślubne, the best wedding photo

Serdecznie dziękuję obu parom – Monice i Darkowi oraz Ani i Kubie za możliwość zrobienia takich pięknych zdjęć!

1 Comment

  1. […] The best wedding photography Kolejna miła niespodzianka! Dzisiaj rano dostaliśmy informacje z amerykańskiej organizacji AG-WPJA (Artistic Guild of The Wedding Photojournalism Association), że dwa nasze zdjęcia ślubne otrzymały wyróżnienie w kwartalnym konkursie tej organizacji. Zaznaczyć trzeba, że każdego kwartału na konkurs fotografii ślubnej nadsyłane są zdjęcia z całego świata. Kilkaset zdjęć w każdej kategorii! Znaleźć się wśród autorów pierwszej dwudziestki najlepszych zdjęć ślubnych na świecie to duże wyróżnienie. To samo zresztą dotyczy konkursów organizowanych przez podobną, również amerykańską organizację – ISPWP (o zdjęciach naszego autorstwa wyróżnionych w tamtym konkursie pisaliśmy w poprzednim poście, tutaj: Katarzyna i Piotr – ISPWP) Serdecznie gratulujemy też bardzo dobrych wyników innym, wyróżnionym koleżankom i kolegom z Polski. Fotograficzna reprezentacja znad Wisły znów nie zawiodła i zdjęcia polskich fotografów można znaleźć w pierwszej dwudziestce niemal w każdej kategorii. A wyróżnione fotografie można zobaczyć tutaj: zdjęcia nagrodzone w konkursie fotografii ślubnej […]

Dodaj komentarz