COMMEO – obrazki z wystawy!

Było naprawdę wspaniale. Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy tak licznie stawili się na otwarciu naszej wystawy. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni taką ilością gości!  Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa, które ciągle jeszcze do nas spływają, za piękne wpisy do albumu, gratulacje, kwiaty i prezenty. Czuliśmy się naprawdę jak nowożeńcy na swoim przyjęciu weselnym, którzy potem niecierpliwie dopytują się fotografa “kiedy będą zdjęcia”???! 🙂 Chcieliśmy w czasie otwarcia wystawy z każdym zamienić parę słów, niestety nie ze wszystkimi udało nam się porozmawiać dłużej. Mamy jednak nadzieję, że okazji do spotkań będzie jeszcze wiele. W planach mamy kolejne wystawy – na pewno jeszcze w tym roku.

Wielkie brawa i podziękowania należą się też wszystkim tym, którzy pomogli przy organizacji wernisażu.

– Anna Ładocha – właścicielka restauracji Media Aetas – dziękujemy dosłownie za wszystko.
– Tomasz Banach – za słowo wstępne i organizację wystawy.
– Tomasz Koryl – ATOFOTO – za przygotowań powiększeń i wydruków na wystawę
– Zbigniew Kruk – Kruk & Dąbrowski Albumy – za przygotowanie folderów oraz prezent w postaci przepięknego albumu!
– Marysi za pozowanie do zdjęć
– Madzi za dzielne trzymanie blendy i pomoc w czasie sesji! 🙂

Dołącz do nas na Facebooku!

Join Us On Facebook

Autorzy zdjęć: Piotr Kędzierski, Monika Nowak, Przemysław Szuba, Tomasz Żukowski – dziękujemy za dokumentację tego ważnego dla nas wydarzenia!

 

1 Comment

  1. Madzia says:

    Dziekuje za podziekowania – bardzo mi milo! Szczegolnie ze z takimi fotografami sesja to sama przyjemnosc 🙂 A do trzymania blendy i jakiejkolwiek innej pomocy jestem zawsze zwarta i gotowa :))
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz