COMMEO – ciąg dalszy!

Tak się czasami dzieje, że plany, które sobie zuchwale projektujemy musimy później dopasować do rzeczywistości. Tak się też stało z naszą wystawą, o której już obszernie pisaliśmy tutaj: COMMEO – obrazki z wystawy. Pierwotnie planowaliśmy ściągnąć zdjęcia z ekspozycji 16 maja. Tymczasem zdjęcia wisiały i wisiały i ciągle ktoś przychodził do Media Aetas specjalnie po to, żeby zobaczyć nasze prace. Stale też docierają do nas bardzo miłe informacje o pozytywnym odbiorze prezentowanych w średniowiecznej piwnicy zdjęć. I wreszcie stało się! Zdjęcia zostają w Media Aetas na stałe! Bezterminowo. Jeśli ktoś jeszcze nie widział naszych prac na żywo – to gorąco zachęcamy i w imieniu właścicieli zapraszamy na pyszne, staropolskie potrawy (bez ziemniaków i bez coca-coli:) . Tymczasem nie zostaje nam nic innego jak po raz pierwszy w pełni zaprezentować materiał z wystawy również na naszym blogu. Czekaliśmy z tym do czasu ściągnięcia prac ze ścian, ale skoro sprawy potoczyły się w takim kierunku, to nie pozostaje nam nic innego, jak wreszcie dokonać prezentacji również tutaj. Zapraszamy!

Dołącz do nas na Facebooku!

Join Us on Facebook

 

Przy okazji uchylimy rąbka tajemnicy, że pracujemy nad kolejną wystawą. Tematyka prac będzie diametralnie różna od “Commeo”. Mamy nadzieję, że i tym razem uda nam się wszystkich zaskoczyć!

4 Comment

 1. przemek says:

  b. ciekawa prezentacja. gratulować sukcesu 🙂

 2. Piękna sesja !!!

 3. Marcin says:

  Ehh.. ale jednak co wystawa to wystawa, mająca swój niepowtarzalny klimat. Cieszę się że mogłem być na otwarciu wystawy i pooglądać zdjęcia na ścianach. A tutaj jest miło wracać do tych prac 🙂
  Pozdrawiam serdecznie
  M 🙂

 4. Widziałem kilka zdjęć w restauracji Krakowskiej w której odbyła się sesja. Zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Brawo, Gratulacje.!

Dodaj komentarz