Studio Fotograficzne – Nowe Otwarcie – ZAPRASZAMY! :)

Wreszcie mamy swoje studio fotograficzne! Z radością informujemy, że po kilku miesiącach intensywnej pracy i przygotowań przenieśliśmy się do nowego i większego lokalu. Pozwoliło nam to na zorganizowanie przytulnego saloniku przeznaczonego na spotkania z klientami i wizyty gości oraz kameralnego studia fotograficznego, w którym już udało nam się zrealizować kilka sesji.

Nasze studio mieści się w zabytkowym, postindustrialnym budynku należącym do Instytutu Odlewnictwa. To budynek z początku XX w, w którym dawniej mieściły się laboratoria i pracownie.

 

Naszym gościem była już pani poseł Katarzyna Matusik-Lipiec, a kilka dni później pan minister Bogdan Klich – dla obojga wykonaliśmy fotografie przeznaczone na bilboardy i plakaty wyborcze. Minister Klich podziwiał również nasze zdjęcia ślubne – szczególnie sesja w Paryżu zrobiła na nim piorunujące wrażenie!

 

UWAGA: Do końca roku na wszystkie sesje realizowane w naszym studio: sesja rodzinna, sesja noworodkowa, akt, portret – przewidzieliśmy atrakcyjne promocje i rabaty! Po szczegóły zapraszamy do kontaktu na maila: info@fotopracownia.com – zawsze też można przyjść do nas na pyszną kawę, ciastko, porozmawiać o fotografii i wspólnych pomysłach. W planach mamy też szkolenia i warsztaty fotograficzne. Będziemy informować na bieżąco w poszczególnych wpisach! Zapraszamy!

 

8 Comment

 1. Wygląda świetnie! Zazdroszczę Wam świetnej miejscówki na spotkania z klientami!

 2. Gratuluję. Ja marzę o czymś takim.

 3. przemek says:

  wygląda bardzo elegancko i przytulnie. gratulacje!

 4. Super przedsięwzięcie i realizacja. Powodzenia !!!

 5. Grzegorz says:

  to kiedy ta kawa i ciastka?

 6. jacek says:

  Grzegorz – kiedy tylko chcesz! 🙂

 7. Agakakaka says:

  gratulacje, wygląda imponująco! 🙂

 8. Agnieszka says:

  Fajowe to Wasze studio… Energetyzujące, mocno zachęcające. Podoba mi się Paryż na Waszych zdjęciach… Gratulacje serdeczne.

Dodaj komentarz