Kinga + Peter czyli Czerwony Kapturek i Słowacki Wilk

Wiemy, że ten set jest wyczekiwany i wyklaskany. Największa w tym zasługa wcale nie nasza, a tych odważnych i nietuzinkowych ludzi, których widzicie na zdjęciach poniżej. Nie codziennie, a nawet nie co rok trafiają nam sie tak odważne i oryginalne pary. Miało nie być romantycznie – bez całowania, bez przytulania. Miało być mrocznie i ponuro. Na legendarnej skale z odciśniętym kopytem konia samego Świętego Stanisława. Legenda legendą… zdjęcie, które tam zrobiliśmy, też kiedyś przejdą do legendy. Bo jak ktoś, przy okazji zapowiedzi tej sesji, zauważył na Facebooku, “jak tu takie zdjęcia pokazać wnukom za 50 lat” ? 🙂 Zapraszamy!

Bardzo chcielibyśmy napisać też coś po słowacku, ale niestety możemy się wspomóc tylko translatorem googla. Dla naszych słowackich przyjaciół to nieudolne tłumaczenie.

* * *

Radi by sme tiež napísať niečo slovenské, ale bohužiaľ nám môže len pomôcť Google Translator. Pre našich slovenskom priateľov, sú neefektívne prekladu.

Vieme, že tento súbor je čaká a wyklaskany. Najväčším faktorom v jeho úspechu nie je naše, a títo statoční a nezvyčajných ľudí, ktoré vidíte na obrázkoch nižšie. Nie každý deň, a dokonca ani každý rok v auguste, takže sme si odvážne a originálne pár. To nemalo byť romantické – žiadne bozkávanie, objímanie nie. Mal byť temné a ponuré. Na legendárnej rockovej na odtlačok kopyta koňa svätého Stanislava. Legenda legiend … foto, že sme sa tam, to bude prechádzať do legendy raz. Vzhľadom k tomu, ako niekto pri príležitosti vyhlásenia zasadnutí, všimol si na Facebooku, “ako je možné tieto obrázky zobraziť vaše vnúčatá za 50 rokov?” 🙂 Vitajte!

Dołącz do nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Facebooku!

2 Comment

  1. ola says:

    wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Niunia says:

    Rewelacja!!!!Piękne foty napatrzeć się nie mogę.Cudo!!!

Dodaj komentarz