“Moje mieszkanie” – zdjęcia na ścianie!

Zdjęcia ślubne nie zawsze muszą leżakować w albumie i czekać, aż zainteresuje się nimi kolejne pokolenie! Z pewnością warto wyeksponować je w taki sposób, aby mogli zobaczyć je wszyscy odwiedzający Wasz dom. Tak właśnie zrobili Aneta i Marek – nasi klienci sprzed kilku lat. Wspaniale zaaranżowane wnętrze ich mieszkania zostało ozdobione zdjęciami z sesji plenerowej, którą robiliśmy wspólnie w Krakowie. Urok ich mieszkania zafascynował również redaktorów czasopisma “Moje mieszkanie”. W numerze 3(163), marzec 2012 znaleźć można artykuł, w którym Aneta opowiada o swoim mieszkaniu, pasji dekoratorskiej i pomyśle, według którego zaprojektowała wystrój swojego domu. Zapraszamy i zachęcamy wszystkie nasze pary do takiej prezentacji swoich zdjęć!

 Dołącz do nas na facebookufotopracownia publikacje moje mieszkaniefot. Sylwester Rejmer (Moje Mieszkanie)

fotopracownia publikacje moje mieszkaniefot. Sylwester Rejmer (Moje Mieszkanie)

Dla przypomnienia kilka zdjęć z sesji, którą zrobiliśmy jesienią 2009 roku w Krakowie – zapraszamy! 🙂

Sesja plenerowa Krakow

Sesja plenerowa Krakow

Sesja plenerowa Krakow

Sesja plenerowa Krakow

Z Anetą i Markiem spotkaliśmy się jeszcze raz – niezapomniana sesja plenerowa w Paryżu, która do dziś bardzo często przewija się na różnych blogach ślubnych. Kilka zdjęć z tej sesji już niebawem pojawi się na łamach prestiżowego miesięcznika związanego z modą ślubną. Szczegóły wkrótce!

Dołącz do nas na facebooku

1 Comment

  1. Ślubne super, zwłaszcza te dwa b&w, natomiast mieszkanie – no cóż, ładne, tyle że widziałem podobnych niezliczoną ilość.

Dodaj komentarz