JESTEM emocją – My w portalu “Świat Obrazu”

Miło nam poinformować, że po raz kolejny portal “Świat Obrazu” opublikował artykuł o naszej pracy. Tym razem jest to pierwsza część cyklu “Jestem Emocją”, który prezentowany jest pod patronatem firmy Nikon. Część I – “Miłość”.

Uczucia i emocje to szczególnie wdzięczny, ale również trudny temat zdjęć. Pragnący je uwiecznić fotograf, nie mając przed sobą wizualnego, materialnego tematu, zmuszony jest posługiwać się aluzjami, symbolami i alegoriami. W nowym cyklu artykułów realizowanych przy współpracy z firmą Nikon pokażemy Wam przykłady pięciu sesji zdjęciowych, których celem było uchwycenie na zdjęciach konkretnej emocji w sposób ciekawy i niebanalny. Pierwszym tematem będzie najpiękniejsze z uczuć, czyli miłość – tym razem w postaci fotografii rodzinnej. – dalszą część tekstu można przeczytać tutaj: Jestem Emocją. Autorem tekstu jest Jarosław Zachwieja.

Praca przy tym materiale była dla nas niezwykle ekscytująca również ze względu na to, że na potrzeby artykułu otrzymaliśmy do pracy najnowsze modele aparatów marki Nikon – D800 i D4. Praca tymi cudami techniki była przyjemnością, z którą niewiele rzeczy da się porównać… jakość obrazu, plastyka, dotyk, ergonomia… – wszystko to sprawia wrażenie obcowania z ideałem.

Dołącz do nas na facebooku

Dołącz do nas na facebooku

Więcej zdjęć z tej sesji można zobaczyć na czwartej stronie artykułu w portalu ŚwiatObrazu.PL

 

1 Comment

  1. […] ciekawą publikację z portalu Świat Obrazu we współpracy z firmą Nikon Polska – TUTAJ […]

Dodaj komentarz