Seminarium Fotograficzne – prowadzi Bogdan Krężel

Z radością informujemy o starcie naszego nowego pomysłu pod tytułem “Luksoid – seminaria fotograficzne”.

Już niebawem, 12 maja, naszym pierwszym gościem i wykładowcą będzie wybitny polski portrecista Bogdan Krężel – naprawdę warto posłuchać jego wspaniałych i inspirujących opowieści o tym, jak powstały jego najbardziej znane zdjęcia.

A co najważniejsze – każdy z uczestników będzie miał możliwość indywidualnej pracy pod okiem mistrza. Gwarantujemy małe grupy – max. 8 osób.

Więcej szczegółów i program seminarium wraz z kosztami można zobaczyć tu: LUKSOID – Seminarium Fotograficzne z Bogdanem Krężlem – program.

Portfolio wykładowcy: www.bogdankrezel.com

Warto zapoznać się z opinią o naszym gościu autorstwa samego Jerzego Pilcha:

Jak zgłosi się do was ten artysta, wiedzcie, że zdjęcia zrobi wam świetne, tyle że możecie nie przeżyć seansu. Ja przeżyłem, ale ponieważ chcę żyć dalej – unikam takich świetności. Już po drodze, jak wiódł mnie do atelier wyznał: – Wie pan, ja jak zrobię normalną fotografię, jestem chory – ogarnęły mnie złe przeczucia, ale je zbagatelizowałem. Spoglądał na mnie łakomie, a ja zamiast uciekać, gdzie pieprz rośnie, dumny byłem, że nie zarzuca mi braku wyrazu. Po czym maltretował mnie przez parę godzin, zmuszał do upokarzających i bolesnych póz, wtykał haniebne rekwizyty, a gdy już byłem na skraju przytomności, wjebał mi na głowę druciany kosz i tak sfotografował. Pod tytułem „Osłupiały kabotyn” podobizna ta śmiało może figurować w ikonologii; nie dziwcie się moim traumom.

Myślimy, że to najlepsza rekomendacja i naprawdę żal by było przegapić spotkanie z tak wybitną osobistością – zapraszamy!

Zgłoszenia uczestnictwa należy przysyłać na adres: seminarium@luksoid.pl

Zdjęcia autorstwa Bogdana Krężla:

Dodaj komentarz