Natalia i Janek – O nas!

Ślub Natalii i Janka, to była piękna uroczystość, której miejscem był Pałac w Paszkówce. Tym razem jednak nie my będziemy pisać o tym jak wesele w Paszkówce wyglądało, jak było pięknie i radośnie, ale oddamy głos Natalii i Jankowi, którzy całkiem niedawno przysłali nam mail pełen miłych słów na temat naszej pracy.

Wybór fotografa to jedna z ważniejszych decyzji podczas organizowania wesela, dlatego postanowiliśmy odpowiednio wcześnie rozpocząć poszukiwania, mając dokładnie sprecyzowane oczekiwania. Nie szukaliśmy jednak długo – gdy tylko  natrafiliśmy na blog Agnieszki i Jacka, umówiliśmy się na spotkanie. I od razu wiedzieliśmy, że znaleźliśmy dokładnie to, czego szukaliśmy! Fotografów, którzy tworzą zdjęcia niezwykłe i niepowtarzalne. Zdjęcia, w których widać tę odrobinę magii, która w kadrze zatrzymuje czas i uwiecznia najpiękniejsze chwile. 

 W dniu ślubu Agnieszka pracowała niemal niezauważalnie, a jednocześnie zawsze była wszędzie, gdzie coś się działo. Podziwialiśmy jej profesjonalizm i klasę, z jaką pracowała. (Na uwagę zasługuje np. sposób pracy w kościele – bardzo dyskretnie i z szacunkiem dla miejsca)  Zarówno współpraca podczas wesela, jak i potem podczas sesji plenerowej była wielką przyjemnością. Agnieszka i Jacek są niesamowicie sympatycznymi ludźmi i widać, że to czym się zajmują, jest ich pasją i robią to z pełnym zaangażowaniem. 

 Zdjęcia w 120 % spełniły nasze oczekiwania, są po prostu wyjątkowe  – uwieczniono na nich nie tylko wydarzenia tego dnia, ale także i emocje – uśmiechy, spojrzenia, radość i wzruszenie – których nie da się opowiedzieć, ale które można zobaczyć na fotografiach tworzonych przez Agnieszkę i Jacka.  

 

My też ogromnie, ogromnie dziękujemy za zaufanie, świetną współpracę i tyle ciepłych słów. Wybór fotografa na ślub, to dla wielu par jedna z najważniejszych decyzji – cieszymy się ogromnie, że Natalia i Janek wybrali właśnie nas!
Do zobaczenia!

Jedno zdjęcie z przygotowań Natalii:

agnieszka cynarska-taran, fotopracownia, jacek taran, opinie, paszkowka, wedding photo, wesele w paszkowce, zdjecia slubne

 

 

Dodaj komentarz