Basia i Brett – Kocierz Hotel & SPA

wedding photo, kocierz, fotografia slubna, polish wedding, zdjecia slubne, fotograf krakow

Górska mgła, chmury wiszące tak nisko, że prawie można ich dotknąć, pierwsze dni jesiennej aury – to wszystko sprawia, że dzień ślubu i związana z nim radość, stają się bardziej mistyczne, nieziemskie, tajemnicze. Taki był właśnie dzień ślubu Basi i Bretta. Zdjęcia ślubne, które powstały w czasie ich wielkiego dnia oddają tę atmosferę. To co najważniejsze jednak to Piękna Pani Młoda i przystojny Pan Młody, z dyskretnymi gadżetami z logo Batmana 🙂 Dużo radości, dużo emocji, międzynarodowe towarzystwo, a wszystko to polskiej aurze w góralskiej karczmie na wzgórzu Kocierz. Hotel & SPA Kocierz to naprawdę wyśmienite miejsce na przyjęcie wesele.

I jeszcze tylko w ramach autopromocji miłe słowa, które otrzymaliśmy od Basi po otrzymaniu gotowych zdjęć.

Gorące podziękowania dla naszego fotografa za wyśmienite zdjęcia uwieczniające jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu!
Będziemy do nich zawsze wracać z wielka przyjemnością i sentymentem.
Dziękuje również za wytrwałość i podtrzymanie na duchu i przyznaje racje, ze plusem deszczowej pogody w dniu ślubu sa mistycznie piękne zdjęcia ślubne.
Zarówno współpraca podczas przygotowań, ślubu i wesela była dla nas wielką przyjemnością.

 

A ja zapraszam do zdjęć – reportaż ślubny – Basia i Brett, Hotel & SPA Kocierz.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

 

Przygotowania i Wesele – Hotel & SPA Kocierz
Ceremonia ślubna – Gilowice
zdjęcia – Jacek Taran
buty – Jimmy Choo 🙂

1 Comment

  1. Zdjęcia ślubne z oklic Andrychowa, czyli moich rodzimych! 🙂 Sporo świetnych klatek Jacku. Bardzo przyjemnie się oglądało :).

Dodaj komentarz