Izabela i Scott – ślub w Kościele Mariackim

Gorący lipcowy dzień i taka sama, jeśli nie o wiele wyższa, temperatura uczuć, emocji, wzruszeń towarzyszyła nam w dniu ślubu Izabeli i Scotta. Przygotowania Pary Młodej do ślubu odbywały się w wykwintnych i pełnych przepychu wnętrzach, jakimi dysponuje krakowski Hotel Bonerowski. Stamtąd już tylko kilka kroków do Kościoła Mariackiego, w którym odbywała się ceremonia ślubna.

Na przyjęcie weselne Państwo młodzi wybrali zabytkowe wnętrza dawnego Domu Garnizonowego. Obecni mieści się tu restauracja “Awangarda”. Warto nadmienić, że Pani Młoda miała dwie suknie. W pierwszej kreacji wystąpiła w kościele – była to elegancka i wytworna suknia z kolekcji Pronovias – to suknia z długim i powłóczystym trenem, ozdobiona delikatnymi haftami. Druga kreacja, to krótka i zalotna, ale równie elegancka sukienka projektu Natashy Pavluchenko. W tej sukni Pani Młoda wystąpiła na przyjęciu weselnym.

Po przekazaniu zdjeć Państwu Młodych otrzymaliśmy takie słowa podziękowania 🙂 :
Zdjecia są NIESAMOWIETE ..Bardzo dziekujemy za współprace ,emocje jakie udało się Pani uchwycić na zdjeciach sa niewiarygodne . Krótko mówiąc wykonalła Pani KAWAŁ ŚWIETNEJ ROBOTY . My również bardzo dziękujemy za miła współpracę i ciepłe słowa!

Zapraszamy – fotoreportaż ślubny, zdjęcia ślubne – Izabela i Scott.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Przygotowania: Pałac Bonerowski
Make-up: Joanna Cieślak
Sukienki: 1. Pronovias Barcelona; 2. Natasha Pavluchenko
Dekoracje kwiatowe: Agnieszka Błaszczyk
Przyjęcie weselne: Sala Balowa Pałacyku Oficerskiego.
Muzyka: Rivieras Showband (Czechy)
Pierwszy taniec: Cha cha cha /Rumba 🙂

Fotografia ślubna – Agnieszka Cynarska-Taran, Fotopracownia.Com, Kraków.

Dodaj komentarz