Renata i Jacek – fotoreportaż ślubny, Bytom, Ruda Śląska

Kolejne odsłona romantycznych przygód z Renatą i Jackiem w roli głównej. Wcześniej była sesja narzeczeńska, na którą spotkaliśmy się o piątej czy czwartej rano w najdłuższe czerwcowe dni. Zdjęcia można zobaczyć tutaj. A potem już piękny ślub w maleńkim kościółku w Bytomiu. Kościół był tak mały, że musieliśmy uważać, żeby nie zadeptać siebie nawzajem, kamerzysty i przede wszystkim księdza, który złowrogo łypał okiem! Ale za to po przeżyciach w mikroskopijnym prezbiterium i chyba wygranej walce z niezwykle kontrastowym światłem wpadającym przez jedno okno wprost na Renatę i Jacka  – czekała nas ogromna, przestronna i elegancka sala – restauracja Adria w Rudzie Śląskiej.

Z Renatą i Jackiem spotkamy się raz jeszcze – przynajmniej na tym blogu. Bo już niebawem ich odlotowa sesja plenerowa! Może już w następnym wpisie!

A tymczasem zapraszamy – reportaż ślubny – skromny fragment, ok. 40 zdjęć.


5 Comment

  1. Domin says:

    Sporo świetnych reporterskich klatek ! Piesek,biedronka,podpierająca się babcia – te zapadły mi najbardziej w pamięć. pozdr

  2. przemek struski says:

    reportażyk fajny, biedronka lux, pozdro

  3. Dobry reportaż, esencja całego dnia :] biedronka mnie nie urzekła, ale dobrze reportersko wyłapana. Za to widzę dużo świetnych kadrów :] Ładna tonacja BW.

  4. fajna reporterka.

  5. […] i Jacek – sesja narzeczeńska, fotoreportaż ślubny Bytom, industrialna sesja […]

Dodaj komentarz