Justyna i Frideric – fotoreportaż ślubny, Grand Hotel.

Fotografowanie ślubu Justyny i Friderica to była prawdziwa przyjemność. I chociaż dzień był jesienny i deszczowy, to majowego, gorącego serca nie ostudziły ani strugi deszczu, ani zimna, polska jesień. Dawno nie widziałam Pary, tak zakochanej, tak wpatrzonej w siebie. Tak szczęśliwej. Justyno i Fridericu – życzę Wam z całego serca, aby to szczęście i ta miłość wytrwały przy Was jak najdłużej! Agnieszka 🙂

Ślub odbył się w maleńkim kościółku św. Barbary, a miejscem przyjęcia był Grand Hotel w Krakowie.

PS. Dwa zdjęcia Justyny i Friderica (konkurs, kategoria “sesja plenerowa” i “emocje”) znalazły się już w poprzednim wpisie – Konkurs Fotografii Ślubnej. Zapraszam, Agnieszka.

5 Comment

 1. Dominik says:

  Sporo świetnych kadrów. Lubię Wasz Kraków 🙂

 2. podoba mi się, fajny klimat wesela

 3. Kochani,

  z całego serca jeszcze raz dziękujemy Wam za przecudne zdjęcia: za wytrwałe towarzyszenie nam w dniu naszego ślubu i za plener, który wbrew wszelkim naszym obawom był czystą przyjemnością. Rzadko się zdarza, żeby młoda para była w stu procentach zadowolona ze swoich ślubnych zdjęć – naprawdę mieliśmy szczęście, że trafiliśmy do Waszej fotopracowni, bo zdjęcia przerosły nasze oczekiwania. Bardzo miło spogląda się na nasze wspomnienia Waszymi oczami, zdjęcia mają wyjątkowy klimat łagodności i nostalgii i, co chyba najważniejsze, odnajdujemy w nich siebie. Albumy wyeksportowaliśmy do Francji, ciągle nam towarzyszą. Nie popadajcie w samozachwyt, ale najczęściej słyszany komentarz oglądających brzmi: to zdecydowanie najpiękniejsze zdjęcia ślubne, jakie kiedykolwiek widziałem w życiu.

  A jakbyście kiedyś wybierali się do Paryża…pamiętajcie o nas!

  Pozdrawiamy serdecznie!

 4. Jak ktoś napisał klimat bardzo fajny

 5. Gratulacje. Piękne zdjęcia

Dodaj komentarz