Klaudia i Cedric – wesele w muzeum Manggha

Muzeum Sztuki Japońskiej “Manggha” było miejscem szalonego przyjęcia weselnego Klaudii i Cedrica. Polsko-francuska uroczystość przebiegała w rytm światowych przebojów, których tytuły były równocześnie nazwami stolików. Goście wznosili gromki toast, gdy tylko usłyszeli pierwsze nuty swojego “stolikowego” hitu. Ale zanim znaleźliśmy się w muzeum Manggha odbyła się piękna i wzruszająca uroczystość ślubna w kościele ss. Norbertanek na krakowskim Salwatorze. A po ślubie rejs statkiem po Wiśle – Kraków z poziomu Wisły wygląda zupełnie inaczej, niecodziennie i zachwycająco. Ale oczywiście najbardziej zachwycająca była sama Para Młoda. Klaudia wyglądała zjawisko i delikatnie, a Cedric do ślubu poszedł bez skarpet – cenimy sobie oryginalność! 🙂 Dodać jeszcze trzeba, że to co najbardziej cenimy sobie w fotografii ślubnej to emocje. Nie zawsze jest łatwo je uchwycić. Ale na uroczystości Klaudii i Cedrica było aż gorąco własnie od tych pozytywnych emocji – lały się łzy wzruszenia, była radość i śmiech, a wesele w Mandze przebiegło w tak szalonej atmosferze, jaką stworzyć potrafią tylko goście z dalekiego południa. Cała uroczystosć została przygotowana i poprowadzona przez konsultantki z firmy “Raz w Życiu”

A kiedy Klaudia i Cedrik odebrali od nas swoje zdjęcia ślubne, to napisali nam kilka miłych słów podziękowania, które tutaj cytuję:

Wyśmienici fotografowie! Jacek ma niesamowite poczucie estetyki, jest wyjątkowo dyskretny- nie cierpię zdjęc, a on wiedział doskonale jak uchwycić to, co najważniejsze w dniu ślubu i zadziwiająco naturalnie. Pełen uwagi na detale, dlatego zdjęcia zarówno ślubne jak i plenerowe wyglądają niesamowicie, nasi goście nadal nie mogą wyjść z podziwu, tak jak my!!:) Dziękujemy Jacku i Agnieszko, jesteście prawdziwymi artystami:)

A teraz zobaczcie zdjecia ze ślubu Klaudii i Cedrica 🙂

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Ceremonia ślubu – kościół sióstr Norbertanek, Kraków-Salwator
Przyjęcie weselne – Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej “Manggha”
Rejs po Wiśle – Barka
Organizacja – “Raz w Życiu” Konsultanci Ślubni.

2 Comment

  1. Magda says:

    Ale energia. Świetne zdjecia, wszystko naturalne, widac ze ludzie sie wspaniale bawią. Uwielbiam tak chwycone momenty. Gratulacje dla Pary Mlodej i fotografow!

  2. Jaro says:

    Mega foty, Pani Mloda kuszaca! 😉 pozdrawiam, Jaro.

Dodaj komentarz