Ewa i Julian – wesele w Dolinie Cedronu

Rustykalne przyjęcie weselne w Dolinie Cedronu, Leńcze, Kalwaria Zebrzydowska - Krakow. Fotoreportaż ślubny, wykonany przez dwoje fotografów. Wspaniałe zdjecia ze ślubu w Brodach i wesela w Leńczach. Wspaniałe zdjęcia ślubne, zachwycająca fotografia ślubna Kraków.

Wesele w Dolnie Cedronu – to był jeden z najpiękniejszych ślubów minionego sezonu. Ewa i Julian swoje przyjęcie ślubne przygotowali bardzo starannie i drobiazgowo. Pani Młoda z pięknym, delikatnym wiankiem wyglądała naprawdę zjawiskowo i dziewczęco. Już sama ceremonia ślubu była niecodzienna – bo czy często się zdarza, żeby chór złożony z rodziny i przyjaciół uświetnił swoim śpiewem ceremonię ślubu? Przez cały ten dzień atmosfera byłą właśnie taka – przyjacielska i rodzinna. Przyjęcie odbyło się w starym spichlerzu w “Dolinie Cedronu’ w Leńczach. W pieknym rustykalnym nastroju, na wzgórzu, z którego widoki na pofalowane pola przypominają włoską Toskanię odbyło się wspaniałe, szalone przyjęcie. Natura również szalała i zdawała się świętować razem z Ewą i Julianem – raz słońce, raz porywisty wiatr, potem ulewny deszcz i znów słońce i gorąca noc! Goście przyjechali niemal z całej Europy. Było radośnie, wzruszająco, lały się łzy wzruszenia i radości – tyle emocji, tyle pięknych i czułych gestów, to nie zdarza się każdego dnia! Było naprawdę wyjątkowo! Poniżej przedstawiamy reportaż ślubny z tego zapierającego dech w piersiach wydarzenia. Dużo czarno-białych zdjęć, mocno reportersko, bo przecież najważniejsi zawsze są ludzie, ich historie i przeżycia
Fotoreportaż ślubny wykonany przez dwóch fotografów. Drugi fotograf Aldona Wańdyga.

Dołącz do nas na Facebooku

Join us on Facebook

Ślub – kościół
Przyjęcie weselne – Dolina Cedronu, Leńcze
Fotografia ślubna – Jacek Taran, drugi fotograf Aldona Wańdyga
Ceremonia Ślubna – Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Brodach

9 Comment

 1. Maciek says:

  Dobry materiał jak zawsze.

 2. Fotografia najwyższych lotów. Jest tu wszystko co w prawdziwym reportażu być powinno. Najwięcej jest zagadek – a to w waszej fotografii kocham najbardziej.

 3. AnnaFr says:

  Pani Młoda rzeczywiscie przepiekna. Zachwycaja mnie Wasze zdjecia 🙂

 4. Kawał solidnej roboty! Dojrzałe i przemyślane kadry podparte dobrą prezentacją całej historii! Oglądając te fotografie można wręcz poczuć atmosferę na własnej skórze – kapitalne B&W!

 5. Klodia says:

  Świetny, wciągający reportaż. Jak zawsze zachwycająco.

 6. ileż tu jest świetnych, reporterskich kadrów! uwielbiam Wasze prace ze względu na podczasowość. Chapeau bas!

 7. Świetny reportaż! Wiele emocji, świetnie złapanych chwil. I mój ukochany kościółek w Brodach!

 8. Kawał dobrej reporterskiej roboty ! Brawo !

 9. Niezwykła historia w przepięknym miejscu.

Dodaj komentarz